Klacht: Komen afspraken niet na!

Alexdesouza12 op 30 december 2017 over RRS in de categorie Loodgieters

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf RRS
Categorie Loodgieters
Status Open
Datum 30 december 2017

RRS wordt bekritiseerd vanwege het niet nakomen van afspraken en het gebrek aan communicatie over de planning. De klager heeft drie dagen gewacht op een monteur, die zonder duidelijke reden de afspraak heeft verzet. De klager beschrijft het bedrijf als onprofessioneel en verwijst naar hun ervaring als onvoldoende.

Mijn Klacht:

Wat een slechte bedrijf is RRS. Al drie dagen aan het wachten op een monteur. Kunnen geen exacte tijdstip aangeven en beslissen zelf om de afspraak te verzetten. Te triest voor woorden. Een en al amateurs die geen zicht hebben in hun eigen planning. Ipv een oplossing komen ze met standaard smoesjes; oh oh het is druk, feestdagen. Schei toch uit, 45 jaar ervaring, het lijkt eerder wel op 45 dagen ervaring wat ze daar hebben

Gewenste Oplossing:

LANGSKOMEN!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM