Klacht: Ticket door RAM geannuleerd

Edoeardo op 15 september 2021 over Royal Air Maroc in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 15 september 2021

Een klant heeft een retourticket van Royal Air Maroc naar Accra gekocht, dat vanwege de pandemie is geannuleerd. Ondanks herhaalde pogingen om een oplossing te krijgen, zoals een vervangend ticket of terugbetaling, ontvangt de klant alleen ontwijkende antwoorden van de luchtvaartmaatschappij.

Mijn Klacht:

Vorig jaar retour gekocht op site Royal Air Maroc, een retour Accra op maart de 28ste, vanwege pandemie door hun geannuleerd, nooit en te nimmer een afdoende oplossing aangeboden gekregen, geen vervangend ticket, noch geld, loop tegen muur aan van ontwijkende antwoorden, het is of ze erop hopen dat je hoop opgeeft, lukt ze aardig.

Gewenste Oplossing:

Mijn geld terug, of in ieder geval een flink deel

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Royal Air Maroc

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Royal Air Maroc nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Edoeardo
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM