Klacht: Klacht mijn vlucht

hakimahabbad op 03 augustus 2022 over Royal Air Maroc in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 3 augustus 2022

Een passagier van Royal Air Maroc uit zijn onvrede over de staat van het vliegtuig en de zitplaatsen tijdens zijn vlucht. Hij beschrijft de omstandigheden als onveilig en onhygiënisch, met onvoldoende beenruimte en vlekken op zijn zitplaats. De klager vindt de prijs van € 650 voor deze ervaring schandalig en vraagt om een reactie van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Alle eerst wil ik zeggen jullie hebben het over fatsoen dat is bij royal air Maroc ver te zoeken.
Mijn klacht is, ik heb geboekt met royal air Maroc en niet met een andere maatschappij vervolgens stap ik in het vliegtuig en ik schrok me kapot het lijkt op een Marokkaanse stadsbus die zijn tijd heeft gehad kraakt alle kanten ik voelde me eigenlijk niet veilig om te vliegen, en mij zitplaats zit onder de vlekken moest eerst mijn zitplaats schoonmaken om plaats te nemen en geen beenruimte, ik heb foto’s van genomen als jullie die willen zien wil ik ze graag met jullie delen.
Dit is wat je voor € 650 krijgt schandalig.
Zo een vlucht is geen € 100 waard.

Tip: behandel klanten zoals ze behandeld moeten worden.
Zie graag jullie reactie tegemoet

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer jullie ook tevreden zijn met jullie klanten.
Mijn oplossing is heel duidelijk ik betaal voor wat ik krijg in dit geval heb ik niet gekregen waarvoor ik heb betaald.
Wat ik hierboven heb aangegeven is deze vlucht niet eens €100 waard.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Royal Air Maroc

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Royal Air Maroc nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door hakimahabbad
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM