Klacht: geld gestolen voor mijn zoon die 11jaar is in casablanca tussen de begeleiding

sali koutar op 27 juni 2013 over Royal Air Maroc in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 27 juni 2013

Een moeder meldt dat haar 11-jarige zoon, die op 26 juni 2013 onder begeleiding van Royal Air Maroc van Amsterdam naar Casablanca vloog, na aankomst 450 euro in zijn tas mist. Ze beschuldigt de begeleidster van de vlucht van het verlies en eist verantwoordelijkheid voor het gestolen geld.

Mijn Klacht:

mjin zon is vetroken op woensdag 26 =06-2013 van amsterdam naar casablanca onder begeleiding,vlucht nummer AT851 R 3NR8GC hij is gekomen om 20h41mn, hij was de deur uit van de vlieg veld om 21h30mn,de begeleidster zij hebt hem naar zijn opa afgegeven, laater toen ie thuis was blikt dat de 450 euros wat ik heb aan hem gegeven in de draag tas was verdwijnen, dat was schokont, ik geef de verantwoordelikheid naar de begeleidster , ik heb voor betaald zij moet verantwoorden.
alvast bedankt.

Gewenste Oplossing:

ik heb nog niks gehoord,ik heb bezwaar brief naar direction general royal air maroc siege casablanca anfa casablanca maroc.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Royal Air Maroc

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Royal Air Maroc nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM