Mijn Klacht:
beste heer of mevrouw
ik heb in maart jl contact gehad met jullie over een vakantie park
wij gaan eigelijk altijd naar vakantie park weertebergen van jullie
wij zijn hier al zo vaak geweest en dat was dit keer weer de bedoeling , was daar mee bezig maar omdat we met 20 pers waren is het niet heel makkelijk een huis te vinden en nam contact op met jullie , ik vroeg of er ook wat anders leuks was evt het enige wat ik echt wou is dat het een goed zwembad voor de kinderen en leuke dingen te doen zijn voor hun daar doe je het immers voor . de gene die ik aan de lijn had zei dan moet je echt naar arcen dat is nog mooier kan je echt niet vergelijken met weertebergen , ik zei nog en het zwembad en speeltuin (binnen ) ja dat is ecgt super daar , nou prima dan gaan we daar voor .
nou wij komen daar afgelopen vrijdag aan en ik schrok echt van het zwembad zelfs kinderen van 6 wou niet zwemmen echt saai hier zeiden ze ik schrok er echt van zwembad past gewoon in me achtertuin echt zo slecht en dan hebben we het nog niet over de binnen speeltuin dat je het een speeltuin durft te noemen echt te erg .
kinderen hebben heel het weekend binnen gezeten was super slecht weer en naar het zwembad wilde ze niet
ben nog naar de receptie gegaan en daar kreeg ik te horen ja u heeft hier niet geboekt dat heeft u bij het call center gedaan dus daar kunnen we niks mee , ik zeg nog dan wil ik de manger even spreken ze zei die is er nooit in het weekend !ik zeg maandag dan , nou dat weten we nooit wanneer hij er is (oke handig als de manger er eigelijk nooit is )
ok ik gebeld naar het call center hun mij doorverwezen naar deze site maar zeiden eigelijk dat we nzar kantoor moesten want nu vallen we onder het park ? nou zo vriendelijk vond ik ze daar niet vroeg om een camping bed waar ik nog over gebeld had eerder die week maar waar ze niks van wisten , prima kan gebeuren maar ze zeiden wel nou die moet je zelf even komen halen ?
vond dat we echt slecht behandeld werden
ik ga altijd met veel plezier naar weertenbergen met ons gezin en kenissen en vrienden raden we dit park aan maar zou het personeel wel laten weten dat dit niet bergelijkbaar is met resort arcen
vond het heel jammer huis waar we inzaten was verder mooi niks op aan te merken maar de rest vond ik echt vreselijk mijn kinderen vonden het het stomste park ooit
reserverings nummer 19208503
mvg patty de keijzer
0614674861
Gewenste Oplossing:
ik ben tevreden met een leuk zwembad waar kinderen van 11 zich kunnen vermaken en zoals bij weerte bergen een gok hal de trampolines binnen dt is prima maar dit , nooit meer


