Klacht: Slecht advies, slecht ingemeten en geen oplossing

IdvW op 19 januari 2022 over Roobol in de categorie Interieurbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Roobol has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Roobol
Categorie Interieurbedrijven
Status Open
Datum 19 januari 2022

Een klant van Roobol heeft ontevredenheid geuit over het advies en de metingen voor hun gordijnen. Na meerdere meetafspraken bleek de eerste meting onjuist en de aanbevolen rolgordijnen niet geschikt, zonder dat er een oplossing werd geboden of excuses werden aangeboden. De klant voelt zich niet goed geholpen en moet nu mogelijk bijbetalen voor een alternatief systeem.

Mijn Klacht:

Vorig jaar november bestelden wij overgordijnen vd slaapkamer en rolgordijnen vd zolder kiepramen. Advies gevraagd. Wilden het vd zekerheid laten na meten. Zou even duren, maar hadden we ervoor over. 1e keer kwam iemand meten, leek geen idee te hebben wat hij deed. Bleek dus ook verkeerd te zijn gegaan. Moest opnieuw, dus zou allemaal nog langer duren. Vervolgens 2e keer meten, blijken de aanbevolen rolgordijnen op zolder niet te kunnen. Week gewacht op antwoord wat en hoe nu. Of we maar willen bijbetalen voor een ander systeem. Geen sorry, niks.

Gewenste Oplossing:

Sorry, dat ze hun fout erkennen en bijdragen aan een oplossing ipv ons zomaar voor hun fout op te laten deaaien en extra te laten betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Roobol over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door IdvW
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM