Klacht: OPPRESSOR VERDWENEN!

JNK op 17 februari 2018 over Rockstar Games in de categorie Computer Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Computer Games
Status Open
Datum 17 februari 2018

Een speler van Rockstar Games meldt dat hij zijn Oppressor, een voertuig in het spel, kwijt is geraakt na een disconnectie. Ondanks het indienen van een klacht bij de klantenservice, ontkent het bedrijf dat de speler ooit een Oppressor heeft gehad, wat leidt tot frustratie bij de speler. Hij benadrukt dat hij 3,5 miljoen in-game valuta heeft uitgegeven voor het voertuig en dat hij het vijf maanden geleden heeft aangeschaft.

Mijn Klacht:

Hallo,

1 maand geleden ben ik mijn Oppressor uit het niet kwijtgeraakt. Ik werd offline gegooid daarna ging ik weer online en wou ik mijn Oppressor bellen..toen kwam ik erachter dat het er niet meer was? Heb mijn probleem gemeld bij rockstar en ze geven als response dat ik er nooit 1 heb gehad..???? Ik heb zeker voor 3,5miljoen uitgegeven aan de Oppressor en zeker 5 maanden geleden al gehaald! Dus ik sta een beetje machteloos nu.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn Oppressor weer terug heb

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM