Klacht: rijen met wachtende klanten aan de kassa’s

max23072012 op 03 juni 2020 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 3 juni 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wat schetste mijn verbazing, Jumbo stelt 7 zekerheden alleen komen er misschien maar 6 vanuit. In deze corona tijd ziet men plotseling dat er bij de kassa’s die geopend zijn rijen staan van zeker tien klanten, in plaats van 4 in de rij kassa erbij ( bekende slogan ) en je boodschappen gratis die in het winkelwagentje liggen. De medewerkers in de winkel ( werkzaam aan de servicebalie ) zien dit en er wordt vervolgens niets mee gedaan, ondanks dat ze de mensen horen praten hoezo klantvriendelijk. Ieders zijn of haar lontje wordt steeds korter. HET IS ZO JAMMER IN DEZE TOCH AL ZO’N MOEILIJKE TIJD.

Gewenste Oplossing:

Als u als Jumbo zich houdt aan de welbekende 7 zekerheden en dat het personeel wordt opgevoed, het is niet de eerste klacht, maar wel de laatste als er niets gedaan gaat worden heeft u een klant minder.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door max23072012
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer