Mijn Klacht:
Ik heb vandaag vrijgenomen om te wachten op mijn telefoon. Al optijd werd aangegeven dat het pakketje (overigens via Tele2 besteld, een telefoon) anderhalfuur later bezorgd zou worden. Hiervoor hebben wij een afspraak afgezegd. Het is nota bene mijn verjaardag vandaag.
Ik woon in een drive-in woning, dus ik zie de hele dag wie er langs loopt, door de straat rijdt en wie aanbelt. Om 17:47 (twee minuten na de ‘uiterlijke bezorgdtijd’) krijgen wij bericht dat ze langs zijn geweest, maar dat wij niet hebben open gedaan. U snapt wel, dat geloven wij natuurlijk niet. Ik heb bijna de hele dag naar buiten gekeken, evenals de zes andere familieleden die thuis waren.
De klachtenlijn duurt meer dan een uur. Deze heb ik moeten ophangen voor ik een medewerker aan de lijn kreeg, omdat ik al veel te ver over mijn bel bundel ging én ik te laat kwam voor mijn eigen verjaardagsdiner.
Gewenste Oplossing:
Wanneer ik tekst en uitleg krijg over deze ‘bezorging’. Ook ben ik tevreden wanneer ik in ieder geval gecompenseerd wordt voor de belkosten én een compensatie voor de verpeste verjaardag. Ik wil mijn pakketje zo spoedig mogelijk ontvangen, mét compensatie. Die mag Reviva zelf bedenken.

