Klacht: retour niet bevestigd na bewijs

marjoleinanna op 18 januari 2024 over JDsports in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

In november 2023 een hoodie en sportbroek besteld bij JDsports. De broek ontving ik snel maar de hoodie ontving ik pas eind december. Blijkbaar kwam deze zending uit het buitenland. Nadat ik de hoodie op 23 december had teruggestuurd, aangetekend via Postnl, naar het door JDsports verstrekte retourlabel/adres in Frankrijk, kreeg ik in januari een betalingsherinnering. Ondanks dat ik mijn track trace bewijs had gestuurd, de postcode in Frankrijk het bemoeilijkte om het pakket te vinden, kreeg ik van hen geen enkele medewerking. Vervolgens contact opgenomen met Postnl. Zij wisten mij te vertellen dat het pakket op 27 december was overgedragen na douane, aan de Franse post. Hierdoor kreeg het een ander track tracenummer. Dit nummer kon ik traceren op lapost.fr en het pakket zou 15 januari 2024 bezorgd zijn. Postnl zou deze gegevens willen delen met JDsports, zij konden dit met 1 telefoontje opvragen. Alles weer doorgegeven aan de klantenservice van JDsports. Dame in kwestie kon blijkbaar niet begrijpen dat het eerste track trace nummer was overgegaan in een tweede bij overname in de Franse post. Ook accepteerde ze mijn bewijzen niet en was niet voornemens zelf postnl te bellen voor de bevestiging. Het taalgebruik was ongepast met zinnen als stuur ons bewijs en nu komt u zeggen dat het in een ander nummer is veranderd. ondanks alles wat ik had meegestuurd, geen enkele medewerking! Wat een slechte service van zo’n groot en internationaal bedrijf.

Gewenste Oplossing:

JDsports bevestigd de retournering en laat de betalingsverplichting vervallen. Met alle gegevens die ik gestuurd heb vind ik het ongekend hoe ik geholpen wordt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over JDsports

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over JDsports nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door marjoleinanna