Mijn Klacht:
Begin november afspraken gemaakt met Reggefiber over het plaatsen van de connectiebox op ons aansluitpunt. Eerste afspraak werd vanuit reggefiber verzet met het devies dat ze het te druk hadden. Tweede afspraak ingepland voor maarliefst 10 december.
Afgelopen donderdag telefoontje gehad dat het wederom niet kon doorgaan en of wij dan maar de dinsdag thuis kunnen zijn. Ik kan op zo’n korte termijn geen verlof meer aanvragen. De meneer aan de telefoon vond dat hij ons tijdig had geinformeerd en dat de bal bij ons ligt (Wat ik persoonlijk een absurde uitspraak vind ihkv klant centraal maargoed). Intussen 2x voor niets verlof genomen. De eerstvolgende nieuwe afspraak kan pas volgend jaar ingepland worden, inhoudende dat reggefiber minimaal 2 maanden zijn afspraken niet zal nakijken.
Gewenste Oplossing:
De laatste vrije dag van dit jaar valt voor ons op maandag 17 december aanstaande. Ik hoop ten zeerste dat jullie ruimte maken om de werkzaamheden op deze dag uit te voeren. mocht uitstel tot volgend jaar nodig zijn verwacht ik een tegemoetkoming in de gemaakte kosten voor internet (ons abonnement van de huidige provider loopt namelijk gewoon door), en dan heb ik het niet over de Dongel die maar tot 30 GB gaat.

