Mijn Klacht:
Precies bij ons voor het huis is de stoep er nu 4 keer uitgehaald en (hersteld?)dit betekent dat er 4 keer een graafmachine over de stoeprand heeft gereden en alles dus verzakt is.
Dus stoeprand,oprit en uiteindelijk de stoep zelf, en bij de laatste keer zijn de tegels niet vlak terug gelegd.
Materialen werden zonder vragen op onze eigen privé parkeerplaatsen gegooid terwijl wij deze nodig zijn voor de patiënten die onze fysiotherapie praktijk bezoeken.
Gewenste Oplossing:
Oplossing is herstellen zoals het was, dus stoeprand ophogen oprit ophogen en stoep weer vlak maken. Wiebelende stoeptegels herstellen zodat patiënten waarvan een aantal slecht ter been niet struikelen.
Tegels weer strak tegen elkaar dus geen kieren doordat alles uit verband is gereden door de graafmachine.

