Klacht: Lekkage door aanleg glasvezel

pauline1980 op 30 juni 2013 over Reggefiber in de categorie Glasvezel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Reggefiber has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 3 juli 2013
Reactie van het bedrijf:

Reggefiber heeft contact opgenomen met de bewoner, en na overleg met de klant klacht afgesloten.

Bedrijf Reggefiber
Categorie Glasvezel
Status Opgelost
Datum 30 juni 2013

Na de aanleg van glasvezel door Reggefiber ontstond er dagelijks een natte plek voor de voordeur van de klager. Ondanks herhaaldelijk contact met verschillende medewerkers van het bedrijf, bleef de oplossing uit, terwijl er aanvankelijk beloofd was dat er snel iemand zou komen om het probleem te verhelpen. De klager verwacht dat Reggefiber dit probleem spoedig oplost.

Mijn Klacht:

Na de werkzaamheden bij ons huis voor de aanleg van glasvezel ontstaat er elke dag een natte plek voor onze voordeur. Wij hebben gebeld met Reggefiber, waarbij wij tot 10x werden doorgestuurd naar een ander nummer/bedrijf. Eindelijk de juiste persoon gevonden en diezelfde dag nog iemand aan de deur. Ze konden die dag niet meer komen, maar zouden de eerstvolgende werkdag komen om het straatwerk open te maken. Dat is nu meer dan een week geleden en er is niemand meer geweest. Moet ik nu weer zelf gaan bellen??? Ik verwacht dat Reggefiber dit snel oplost.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat Reggefiber zo snel mogelijk langskomt en de lekkage verhelpt! Kruidenstraat 47 in Bemmel.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Reggefiber over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Reggefiber in behandeling genomen

Reggefiber

Heeft op 03 juli 2013 om 10:09 geantwoord

Geboden Oplossing:

Reggefiber heeft contact opgenomen met de bewoner, en na overleg met de klant klacht afgesloten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Reggefiber beoordeeld.

pauline1980

Heeft op 29 juli 2013 om 10:52 geantwoord

Reggefiber heeft het niet opgelost, natte plek is nu alleen groter. Ik wil dat ze nogmaals langskomen. Ik heb al gebeld, maar hoor vervolgens niks. Het is geen lekkage, maar iets anders, maar wat?

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Reggefiber een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM