Klacht: Al 2 maanden aan het wachten om glasvezel te krijgen

Michaelswinkels op 22 november 2017 over Reggefiber in de categorie Glasvezel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Reggefiber has resolved this complaint
Klacht opgelost op 23 november 2017
Reactie van het bedrijf:

Klacht is 3 keer ingediend. Ik sluit deze. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ....

Bedrijf Reggefiber
Categorie Glasvezel
Status Opgelost
Datum 22 november 2017

Een klant heeft gedurende twee maanden gewacht op de aansluiting van glasvezel door Reggefiber, maar er zijn meerdere afspraken niet nagekomen zonder dat er een melding is gemaakt. De klant heeft hierdoor drie onbetaalde dagen moeten opnemen, wat problemen met de werkgever heeft veroorzaakt. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Reggefiber zou langs komen om glasvezel aan te sluiten. Ik wachten en wachten tussen 8 en 1. Niemand aan de deur gehad. Ik bellen ja u was niet thuis met een kort antwoord. Prima nieuwe afspraak weer van 8 tot 1thuis niemand ik bellen kreeg ik te horen dat ze waren geweest. Maar de hoogwerker vastgereden niemand even aan de deur geweest. Om het te melden. En dat is niet het ergste het kost mij 3 onbetaalde dagen. Door geen fout van mij. Want moet nog keer vrijvragen waar me baas niet blij mee is.

Gewenste Oplossing:

Dat al mijn kosten + schade worden vergoed.

Kosten van 3 dagen niet kunnen werken waar van 1dag ik kan begrijpen. En maand data vergoeding van me telefoon.
En een excuus is wel op ze plaats

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Reggefiber over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Reggefiber in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Reggefiber een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Reggefiber

Heeft op 23 november 2017 om 09:18 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klacht is 3 keer ingediend. Ik sluit deze.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM