Klacht: Aanleg glasvezel St. Oloflaan in Tilburg

tvanbommel op 03 december 2014 over Reggefiber in de categorie Glasvezel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Reggefiber has resolved this complaint
Klacht opgelost op 9 december 2014
Reactie van het bedrijf:

Het adres staat ingepland en zal een aansluiting krijgen.

Bedrijf Reggefiber
Categorie Glasvezel
Status Opgelost
Datum 3 december 2014

Reggefiber heeft glasvezel aangelegd in de St. Oloflaan in Tilburg, maar vergat de kabel naar het huis van de klager te trekken, ondanks een afgesloten KPN-abonnement. Na meerdere meldingen en beloften van uitvoering vóór 28 november, werd de aansluiting uitgesteld naar 9 januari, wat problemen oplevert met de geplande KPN-aansluiting op 29 december.

Mijn Klacht:

Reggefiber heeft enige tijd terug in onze straat het glasvezel aan laten leggen door onderaannemers. Op zich is dat keurig verlopen echter zijn ze vergeten de kabel naar ons huis te trekken (dit terwijl ik al via Reggefiber een KPN glasvezelabonnement had afgesloten). Ik heb dit gemeld en men zou vóór 28 november (want dan komt Reggefiber eea in huis aansluiten) de straat naar huis aansluiting maken. Afgelopen vrijdag stond de monteur voor mijn deur maar kon uiteraard niets doen omdat het buitenwerk nog niet was uitgevoerd. Weer gebeld. De dame melde me met excuses dat dit is misgegaan maar dat het ruim voor 29 december (want dan komt KPN het glasvezel aansluiten) wordt uitgevoerd. Nu lees ik gisterenavond dat het 9 januari wordt!! Dit kan niet ivm de KPN die op 29/12 komt. Zojuist gebeld en gesproken met Jessie. Er is niets mogelijk om dit te vervroegen en ze geeft aan dat dit verder mijn probleem is…. Het ergste vind ik misschien nog wel dat ze helemaal geen excuses maakt, niet in discussie wil gaan, niets probeert te vervroegen en mij ook geen mogelijkheid geeft om een klacht in te dienen. Met de manager spreken is niet mogelijk en verder blijft het stil…. Ongeloofelijk!! En dat in 2014.

Gewenste Oplossing:

Wanneer de kabel gewoon wordt gelegd voordat KPN op 29 december langs komt. Maar toch ook wanneer je je iets meer als gewaardeerd klant behandeld voelt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Reggefiber over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Reggefiber in behandeling genomen

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - De klacht is accuraat en snel in behandeling genomen door Reggefiber. Tevens is inmiddels het probleem verholpen waarvoor dank. Klacht.nl uiteraard ook van harte bedankt. Mvrgr, Thijs

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Reggefiber een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Reggefiber

Heeft op 09 december 2014 om 09:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Het adres staat ingepland en zal een aansluiting krijgen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM