Klacht: Regelmatig natte krant.

Mevr. HJ wisgerhof op 14 augustus 2017 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 14 augustus 2017

Een abonnee van het Algemeen Dagblad ervaart regelmatig problemen met natte kranten, omdat de bezorger de krant niet volledig in de brievenbus plaatst. De abonnee verzoekt om de krant in zijn geheel door de brievenbus te doen, zodat deze droog op de deurmat ligt.

Mijn Klacht:

De krantenbezorger doet de krant niet goed in de brievenbus waardoor ik regelmatig een natte krant ontvang. dit vind ik zeer hinderlijk.Graag de volgende keren de krant helemaal door de brievenbus doen zodat hij droog op de deurmat ligt.Bij voorbaat mijn dank!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik een droge krant ontvang.Dus gewoon helemaal door de brievenbus.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM