Klacht: Telefoon nooit ontvangen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Status Nieuwe klacht
Datum 2 december 2022

Een klant heeft begin februari een telefoon gekocht en betaald voor bijna €400, maar deze is nooit afgeleverd. De levering zou ergens in Utrecht zijn, terwijl de klant 150 km verderop woont. Na aanvankelijk contact via e-mail heeft de klant al 10 dagen niets meer gehoord en heeft hij zowel de telefoon als zijn geld niet ontvangen.

Mijn Klacht:

Begin februari een telefoon gekocht en betaald, dik €400 , nooit bij ons afgeleverd maar ergens in Utrecht dat is 150 km bij ons vandaan. In het begin nog contact via mail. Nu al 10 dgn niets meer. Geen telefoon en geen geld terug. Verschrikkelijke slechte service!

Gewenste Oplossing:

Ik wil of mijn gekochte en betaalde telefoon of mijn geld terug.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Refurbished.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Refurbished.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door WG1973
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)