Klacht: Ik heb mijn ipad niet meer teruggekregen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Nieuwe klacht
Datum 21 april 2024

Een klant heeft in 2022 een iPad gekocht die in januari 2023 defect raakte en ter reparatie is opgestuurd. Ondanks herhaaldelijke pogingen om contact op te nemen via e-mail en telefoon, heeft de klant geen terugkoppeling ontvangen en voelt zich genoodzaakt te concluderen dat de iPad verloren is.

Mijn Klacht:

In 2022 een iPad gekocht. Deze ging in januari dit jaar kapot, deed helemaal niets meer. Dus opgestuurd ter reparatie. Op de website staat dat een reparatie gemiddeld een week tot 14 dagen duurt. In januari dit jaar opgestuurd, en nog steeds niets gehoord. Uiteraard erachteraan gegaan, door e-mails te sturen en te bellen. Er staat op de website ook een apart Excuses/oplossing tab en ook daar heb ik op gereageerd via zowel mail als telefoon. Maar ze reageren niet. Ze geven geen gehoor. Ik heb het gevoel dat ik mijn iPad kwijt ben.

Gewenste Oplossing:

Als mijn iPad gerepareerd terug komt, of een geldbedrag terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Refurbished.nl

Reactie van de melder van de klacht Jesky

1 jaar geleden - Refurbished lost niets op

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Refurbished.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jesky
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)