Klacht: Slechte service slechte leverdienst redcoon

Denys01 op 18 april 2014 over Redcoon in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Redcoon
Status In behandeling
Datum 18 april 2014

Een klant heeft een televisie besteld bij Redcoon, maar na een week is de levering nog steeds niet aangekomen. Ondanks een bevestiging van verzending en een beloofde levertijd van maximaal 48 uur, blijft de klant zonder informatie over de status van de zending en ervaart hij slechte communicatie van het bedrijf. De televisie lijkt verloren te zijn gegaan bij de leveringsfirma, en de klant voelt zich niet adequaat geholpen.

Mijn Klacht:

Een tijdje geleden heb ik een tv bij redcoon besteld .
Echter na een week loopt het al fout .
Alles goed en wel betaald , leverstatus verzonden , maar tv komt nooit aan .
Op de site garanderen ze een levertijd van Max 48u .
Ik krijg uiteindelijk een mail met tijd en datum dat ze gaan leveren endus blijf ik thuis , maar niemand kwam opdagen !
Mijn tv is al meer dan een week onderweg en nog steeds kunnen ze mij niet vertellen waar hij is .
Blijkbaar is hij verloren gegaan bij de leveringsfirma ergens tussen Nederland en België , maar waar ?
Steeds word ik door hen tijdens de chatsessie van het kastje naar de muur gestuurd maar niet verder geholpen !
Steeds hetzelfde antwoord , we zijn met de leverancier aan’t bellen en hij belt u op van zodra deze iets weet .
Er is een procedure opgesteld waar de leverancier 5 dagen de tijd krijgt om te antwoorden , we zijn echter al die 5 dagen voorbij en nog steeds geen antwoord .
Dit krijg ik al meer als een week elke dag te horen , maar er heeft nog steeds niemand gebeld .
Tijdens de laatste chatsessie van gisteren wilden ze zelfs niet meer naar de leverancier bellen .
Dit is zeker geen service van hen naar mij toe om mij op zo’n manier te behandelen .
En nu weet ik nog steeds niet of ik mijn tv ga krijgen of niet en terug betalen doen ze alleen als de tv terug bij hen op de retourdienst is , eerder niet wat dus evengoed nooit kan zijn als ze hem niet meer terug vinden !

Gewenste Oplossing:

Zorgen dat ik zo snel mogelijk mijn tv heb en een serieuze schadevergoeding krijg voor al die dagen dat ik verlof heb moeten nemen om mijn tv te kunnen ontvangen . Er is tenslotten door hun een mail gestuurd wanneer mijn tv aankomt met tijd en datum terwijl er die dag niemand komt opdagen .

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Redcoon in behandeling genomen

Bericht van Redcoon

11 jaren geleden - Beste Denys01, Bedankt voor uw bericht De opsporing naar uw pakket is afgerond, inmiddels is er een nieuw toestel naar u onderweg. Deze zal zo snel mogelijk bij u geleverd worden. Nogmaals onze excuses voor het ongemak. Met vriendelijke groet, Saskia namens het redcoon webcare team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)