Klacht: Levering te laat!!!

p m op 31 december 2012 over Redcoon in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 2 januari 2013
Reactie van het bedrijf:

Omdat wij het betreuren dat de levering iets later is bezorgt biedt redcoon een compensatie voucher aan voor een volgende bestelling.

Bedrijf Redcoon
Status Opgelost
Datum 31 december 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De wasmachine is niet op tijd geleverd. Ik heb een sms gekregen, dat deze vandaag word bezorgt. Nu heeft Extra@home mij gebeld, dat ze hem niet kunnen leveren, want ze hebben de wasmachine niet ontvangen van Redcoon. Helpdesk Redcoon weet niet waar deze wasmachine is!! Fijn dit gezin zit al een week zonder wasmachine!!!!!!!!!!!!!

Gewenste Oplossing:

Snel een wasmachine sturen per expres/koerier.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Redcoon

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Redcoon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Redcoon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Redcoon

13 jaren geleden - Beste heer M, Bedankt voor je review. Je mening over én ervaringen met redcoon zijn erg belangrijk voor ons! Je bestelling wordt vandaag geleverd tussen 08.11 en 11.11 uur door Extra@Home. Helaas komt het inderdaad voor dat niet alle orders even snel worden geleverd. Dit komt omdat wij zijn overgegaan naar een nieuw centraal magazijn in Erfurt, Duitsland. Helaas verloopt de overgang in enkele gevallen niet altijd even soepel. Onze welgemeende excuses voor het ongemak. Met vriendelijke groet, Gert-Jan Namens je redcoon Service-Team

Redcoon

Heeft op 02 januari 2013 om 10:02 geantwoord

Geboden Oplossing:

Omdat wij het betreuren dat de levering iets later is bezorgt biedt redcoon een compensatie voucher aan voor een volgende bestelling.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)