Klacht: Laat of helemaal geen folders

LvdD op 19 juni 2014 over Reclame in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Reclame
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 19 juni 2014

Er wordt geklaagd over de onregelmatige bezorging van folders in de Abbringstraat in Purmerend. De klager heeft geconstateerd dat de folders vaak laat of helemaal niet worden bezorgd en dat ze vandaag in de container van een bewoner zijn aangetroffen. De container van deze bewoner wordt op vrijdag geleegd.

Mijn Klacht:

in onze wijk worden de folders heel onregelmatig bezorgd (Abbringstraat 7, 1447 PA Purmerend) De bezorger woont op nummer 48. Vandaag zag ik alle folders in de container van nummer 48. Container wordt op vrijdag geleegd.

Gewenste Oplossing:

Op zondag worden de weekfolders afgeleverd op nummer 48,
Uiterlijk maandag moeten ze in de brievenbus liggen .

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM