Klacht: Ik ontvang het nooit

Tourya op 24 januari 2023 over Reclame in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 7.0/10 ★★★★☆
Bedrijf Reclame
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 24 januari 2023

Mevrouw G. Kasmi meldt dat zij al bijna 2 tot 3 jaar geen wekelijkse folders ontvangt, ondanks dat er geen aanduiding op haar brievenbus staat dat zij dit niet wenst. Ze begrijpt niet waarom de folders niet worden bezorgd en verzoekt om ze weer te ontvangen.

Mijn Klacht:

Geachte Meneer, Mevrouw,

Het is al bijna 2 of 3 jaren dat ik niet de weekelijkse folders ontvang. Er staat niks op mijn brievenbus dat ik het niet wilt, ik snap niet waarom.

Ik zal graag het willen ontvangen.

Met vriendelijke groeten, Mevrouw G.Kasmi

Gewenste Oplossing:

Gewoon ontvangen

Beoordeling 7/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Reclame

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Reclame nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Tourya
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM