Klacht: BLACKHEAD KILLER PEEL-OFF MASK

Mevr Devlaminck op 29 december 2016 over Reclame in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Reclame
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 29 december 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

LUX STYLE heeft op FACEBOOK een reclame over BLACKHEAD KILLER PEEL OFF MASK….Mijn man heeft ingelogd op die site en de voorwaarde is,dat je eerst jou adresgegevens moet invullen en dan pas kan verder kijken….Hij heeft geen akkoord gegeven voor een bestelling!Maar vandaag komt er een pakje toe,met 5 x BLACKHEAD KILLER PEEL OFF MASKERS toe,met een factuur van 29,95euro te betalen!Betaalmethode: INVOICE,wat is dat??Welke fraude is dat nu?Inloggen op hun site en zij sturen zonder een toestemming vd persoon zelf, een pakketje op,dat hij totaal niet gevraagd heeft!

Gewenste Oplossing:

Ik ben niet tevreden!!

Beoordeling 6/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Reclame

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Reclame nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM