Klacht: reader s digest

martine van op 21 mei 2012 over Readers Digest Nederland in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 22 mei 2012
Reactie van het bedrijf:

U heeft een privebericht ontvangen met de gegevens van onze Belgische klantenservice. Wij hebben alleen toegang tot de Nederlandse klanten.

Categorie Magazines
Status Opgelost
Datum 21 mei 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik wil jullie laten weten dat ik de betaling van 29.95€ niet betaald omdat ik dat niet gevraagd heb voor dat abonnement van die boekjes .Ik heb wel al telefoonichs contact opgenomen met een van jullie colega s.Ik hoop dat het nu afgelopen is met al die herinneringen te zenden naar mij,betalen doe ik toch niet.

ik dank u

Gewenste Oplossing:

Ik vanderhaeghe martine vooruitgangstraat 2 8930 menen
zou willen dat het afgelopen is met het schrijven van herinneringen.

ik dank u

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Readers Digest Nederland in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Readers Digest Nederland een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Readers Digest Nederland

Heeft op 22 mei 2012 om 09:53 geantwoord

Geboden Oplossing:

U heeft een privebericht ontvangen met de gegevens van onze Belgische klantenservice. Wij hebben alleen toegang tot de Nederlandse klanten.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM