Klacht: geld overmaken

Arie1953 op 20 september 2012 over Reaal in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 28 september 2012
Reactie van het bedrijf:

Opnamebedrag is alsnog binnen een week naar de klant uitgekeerd.

Bedrijf Reaal
Categorie Verzekering
Status Opgelost
Datum 20 september 2012

Een klant van Reaal heeft een verzoek tot uitkering gedaan voor zijn multifacetplan en vroeg om een snelle verwerking. Na meerdere telefoontjes en een vertraging van meer dan een maand, werd hem opnieuw medegedeeld dat het bedrag binnen vier werkdagen op zijn rekening zou staan. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb een multifacetplan en wil hier een bedrag uit opnemen.Heb hiervoor eenverzoek tot uitkering gedaan op 22-8 jl.telefonisch verzocht dit zo snel mogenlijk over te maken.kreeg na 2 weken een formulier. Heb dit terug gestuurd. Op 6 september heb ik hierover gebeld Email ontvangen dat ik over 10 dagen dit berdrag op mijn rekening zou staan.Heb vandaag 20 september gebeld.Zou het nu weer over 4 werkdagen ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Dat het bedrag wat ik te goed heb binnnen 24uur op mijn rekening staat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Reaal in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Reaal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Reaal

Heeft op 28 september 2012 om 11:47 geantwoord

Geboden Oplossing:

Opnamebedrag is alsnog binnen een week naar de klant uitgekeerd.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM