Klacht: Geen herrinering van rwd

Lana boomschors op 29 oktober 2013 over RDW in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RDW
Categorie klachtmelden
Status Nieuwe klacht
Datum 29 oktober 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik krijg nu een brief binnen over dat ik een boete zou krijgen van 330 euro!!! omdat mijn scooter niet verzekerd is, na uitzoeken blijkt dat die verlengd had moeten worden 3 maanden geleden, maar heb helemaal geen bericht gehad over dat het verlengd zou moeten worden of waarschuwing. terwijl ik dat jaar ervoor 2012 dat wel heb gekregen, en ben toen ook gelijk naar het postkantoor gegaan. Mijn scooter staat al vanaf 2011 van de weg en geschrorst. Maar ik moet dus nu een boete betalen van 330 euro!! wat ronduit belachelijk is, zeker voor een scooter!

Gewenste Oplossing:

Geen boete!, ze hadden eerst gewoon goed moeten informeren, in plaats van deze streken uit te halen om geld te krijgen! En ben trouwens gewoon student dus kan die boeten niet eens betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RDW

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RDW nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM