Klacht: Gebruik rabo app

Hafvd op 09 december 2020 over Rabobank in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Rabobank
Categorie Banken
Status Open
Datum 9 december 2020

Een klant van Rabobank uit zijn frustratie over de plotselinge beperkingen voor het gebruik van de Rabo-app op Android 6. Ondanks dat de website nog steeds Android 6 als minimum standaard vermeldt, ervaart de klant hinder door deze veranderingen.

Mijn Klacht:

Ik heb me nogal geërgerd aan het abrupte karakter van de rabo beperkingen voor het gebruik van android6. Zelfs de web site maakt nog melding van android 6 als minimum standaard.

Gewenste Oplossing:

Zie geen oplossing rabo had eerder moeten communiceren. Klant vriendelijk ?..

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Rabobank

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Rabobank nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hafvd
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM