Mijn Klacht:
op 27-10-2017 vrijdagmiddag had ik een etentje met collegas in Maastricht en parkeerde ik om 18:00 uur mijn auto in de Onze Lieve Vrouwenparking te Maastricht, welke eigendom is van Q Park. Er lag niets zichtbaar in mijn auto toen ik deze achter heb gelaten, enkel mijn aktetas met laptop en iPhone in het koffer. Toen ik terugkeerde bij mijn auto circa 21:20 uur, was deze totaal vernield en was mijn aktetas incl. laptop en iphone gestolen. Ik schrok me dood, ik parkeer mijn auto extra in een Q park garage (welke staat voor Quality parking..) en betaal hier grof geld voor (10 euro dit keer). Om vervolgens dus mijn auto vernield en leeggehaald aan te treffen. Ik ben vervolgens meteen naar de beveiliging gelopen bij Q park, welke niet aanwezig was. (op een vrijdagavond in de binnenstad van Maastricht, vrij opmerkelijk wanneer je dan voor quality parking promoot..) ik besloot op de bel te drukken om een medewerker aan de lijn te krijgen welke mij vervolgens aangaf dat ik maar de politie moest bellen. (Vreemd dat zelfs nu nog steeds geen beveiliging/medewerker éven ter plaatse kan komen wanneer ik dit meld en tevens meld dat er bij 7 andere auto’s in deze garage vanavond hetzelfde is gebeurd). Ze lijken er niet van op te kijken, en dan te bedenken dat ik tot op heden 2 jaar lang 200 euro per maand betaal aan dit bedrijf voor mijn en het abbonoment van mijn partner op het Herdenkingsplein te Maastricht (Q park). Maar goed, vervolgens de politie gebeld en het incident uitgelegd. Ook zij hadden geen tijd om ter plekke te komen en ik moest maar aangifte doen. Met mijn volledig vernielde auto moest ik dus de garage verlaten en het mij maar uitzoeken. Dit gedaan te hebben, in alle emotie en gevaar van dien met een kapotte auto op vrijdagavond in de binnenstad, heb ik vervolgens thuis het verzekeringswerk en aangifte gedaan. Dit is allemaal terzijde en bijzaak ten opzichte van de afhandeling die vervolgens gebeurd. De politie blijkt bij mijn aangifte er NIETS mee te doen. Dit terwijl ik tevens aangeef dat dit in deze garage vaker schijnt te gebeuren (bron internet, radar en toevallige voorbijgangers welke mij een zelfde soort verhalen wisten te vertellen over hetgeen hen of bekende overkomen is hier) en waarbij ik aangeef dat ik al 7 auto’s heb gezien waarbij hetzelfde gebeurd is, de laptop NIET zichtbaar in de auto lag en deze met een apparaat is erkend geworden door de criminelen om hem eruit te halen, wat vervolgens ook bij de andere slachtoffers is gebeurd. We spreken hier dus niet over een incident maar over georganiseerde criminaliteit. EN dan doet de politie EN Qpark er NIKS mee, PARDON?
Gewenste Oplossing:
- Ik wil de camerabeelden zien of zien dat de politie deze vordert en hiermee aan de slag gaat, deze georganiseerde criminaliteit dient aangepakt te worden.
- Ik eis minimaal een schadevergoeding van Q Park.
Indien mijn klacht niet wordt ingewilligd zal ik hiermee verder gaan, publiciteit bereiken is namelijk vrij makkelijk vanuit mijn functie.
Vertrouwende op een correcte afhandeling


