Mijn Klacht:
Op 10-11-2022 is mijn zoon rond 20.30 zijn rugzak vergeten lijn 27 Emmen -Hoogeveen.
Als ik de klantenservice bel moet ik wachten tot het op Ilost staat. Hierbij wordt al aangegeven dat de rugzak waarschijnlijk ergens is neergezet en het wel even/paar weken duurt voordat deze op het meldpunt binnen komt.
Belachelijk, wat is dit voor werkwijze. Er zit een dure Chromebook in welke voor school nodig is.
Naar het station in Hoogeveen geweest want daar staat de rugzak waarschijnlijk, niemand die even in het kantoortje wil kijken. Natuurlijk niet het zijn hun spullen niet. Belachelijk en totaal niet klantvriendelijk .
Pas als het op het meldpunt is wordt er een foto gemaakt en op Ilost gezet, waarom, elke chauffeur heeft tegenwoordig toch een telefoon met een camera.
Aangifte bij de politie kan ik niet doen omdat jullie te beroerd zijn even te kijken waar de rugzak neer gezet is.
Gewenste Oplossing:
Ik wil zelf overal kijken waar de rugzak eventueel is neergezet.


