Klacht: Meerdere klachten Qbuzz

Milan.058 op 20 december 2024 over Qbuzz in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Qbuzz
Categorie Openbaar Vervoer
Status Nieuwe klacht
Datum 20 december 2024

Na de overname van Arriva door Qbuzz zijn er meerdere problemen met het openbaar vervoer ontstaan. Klager ervaart dat bussen vaak last minute vervallen of met aanzienlijke vertraging komen, en merkt op dat er na 8 uur 's avonds minder bussen rijden. Daarnaast heeft klager een voorval meegemaakt waarbij de bus de verkeerde kant op reed.

Mijn Klacht:

Sinds zondag, toen Qbuzz Arriva heeft overgenomen is het een zooitje, bussen die last minute vervallen of 40 minuten telaat komen, er zijn ook ineens veel minder bussen die rijden na 8 uur? En mijn bus reed een keer de verkeerde kant op, hoop dat dit zsm word opgelost.

Gewenste Oplossing:

Als alle punten wat ik hierboven heb beschreven worden opgepakt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Qbuzz
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Qbuzz

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Qbuzz nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Milan.058
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten