Mijn Klacht:
ik kan de oplossing van puzzel 4 niet opgeven er staat nog een puzzel van Juni
Gewenste Oplossing:
dat je dit normaal kan invullen zonder een klacht in te dienen .
de oplossing van puzzel 4 is Handomdraai
jokerstens op 01 oktober 2023 over Blokker in de categorie Huishoudelijke winkels
Wat leuk dat je de puzzel hebt opgelost! Het Blokker magazine is vandaag officieel in gegaan dus je kunt vanaf nu hier de oplossing invullen: https://www.blokker.nl/puzzel-magazine.html?utm_mediumfolderutm_sourcedigitalemagazineutm_campaign2023_40_fm_magazineutm_contentpuzzel-win Succes!
Een klant van Blokker heeft aangegeven problemen te ondervinden bij het indienen van de oplossing voor puzzel 4, omdat er nog een puzzel van juni openstaat. Deze klacht is inmiddels opgelost.
ik kan de oplossing van puzzel 4 niet opgeven er staat nog een puzzel van Juni
dat je dit normaal kan invullen zonder een klacht in te dienen .
de oplossing van puzzel 4 is Handomdraai
Bericht van Robin van Klacht.nl
2 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Blokker in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
2 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Blokker een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 02 oktober 2023 om 11:02 geantwoord
Wat leuk dat je de puzzel hebt opgelost! Het Blokker magazine is vandaag officieel in gegaan dus je kunt vanaf nu hier de oplossing invullen: https://www.blokker.nl/puzzel-magazine.html?utm_mediumfolderutm_sourcedigitalemagazineutm_campaign2023_40_fm_magazineutm_contentpuzzel-win
Succes!
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM