Mijn Klacht:
4 mei 2019 is de Nano lederen hoekbank bezorgd. Alle hoeken waren schots en scheef afgestikt en daardoor hoogte verschil . Ik had de all in house verzekering afgesloten maar werd doorverwezen naar de geschillencommissie. Uiteindelijk na heel veel mailtjes kwam de monteur en begon aan het leer te trekken. Ik probeerde 5 x aan de man uit te leggen dat de hoeken niet goed gestikt waren , maar hij snapte niet wat ik bedoelde . Ik heb gezegd dat ik niet tevreden was, en toen begon hij over dat de marges en dat het binnen de marges viel. Ik ben naar de winkel gegaan in Naaldwijk waar ik de bank gekocht had , en vroeg waar staat dat dan van die marges . Daar kon niemand in de winkel antwoord op geven. Het showmodel waar ik mijn bank op besteld had had ook geen scheve kussens. Ook op mijn bon stond nergens iets over marges. Uiteindelijk na heel veel mailtjes werd de bank opgehaald en terug naar Polen gestuurd. Na enkele mnd kwam de bank weer terug in het magazijn in Naaldwijk. Ik ben eerst gaan kijken hoe de bank eruit zag, Frans van het magazijn pakte de bank uit en ik zag meteen dat er een kussen toch weer scheef zat, en achteraf ook de 2 hoeken scheef waren. Frans zei dat dit kwam omdat de bank op karton stond. Dus de bank werd later weer bezorgd en , jawel, ik had gelijk , weer een scheef kussen . Dus kwam er weer een monteur die de bank open heeft gemaakt en aan het leer heeft getrokken tot het kussen weet enigszins recht was, Dat was redelijk gelukt, echter de 2 kussens van de hoek lopen 3 cm op, dus weer hoogte verschil, ik zei ook weer tegen deze monteur zet maar ik het rapport dat ik niet tevreden ben. De monteur zei dat hij er verder niks mee kon. Dus heb ik weer diverse keren gemaild en foto’s gestuurd , maar Pronto zegt doodleuk dat zij het dossier sluiten en er niets meer aan doen omdat het binnen de marges valt,
Ik heb nu dus het geld van de all in voor 4 terug gevraagd omdat deze verzekering uiteindelijk niets aan de klacht doet.
Maar ik zit dus nu ruim 1 jaar later nog steeds met een scheve hoek,
Ik heb ook nog naar Pronto gebeld en gezegd jullie verkopen de bank dus hebben enigszins ook de verantwoordelijkheid. Ik heb daar met Ilse gesproken en die zei meteen nou 3 cm is idd wel veel. Later heb ik nog met Margo gesproken en die zei dat je 2 jaar garantie hebt op de bank. Zijn adviseerde mij een mail te sturen naar de internationale meubel service te sturen , hetgeen ik ook gedaan heb, maar ook zij geven geen reactie . Ik ben dus nu een dikke 2150 euro kwijt voor een bank die nog steeds niet voldoet aan de eisen die ik eraan stel. Want ik heb een bank gekocht met rechte kussens en niet met scheve hoekkussens. Maar ja, Pronto heeft de macht en die laten de klant , zodra er betaald is gewoon stikken. Ik heb ook gevraagd om de mail naar de eigenaar van Pronto te sturen, maar dat doen ze dus ook niet. Ik ben 70 jaar oud , dus gezien mijn leeftijd en slechte gezondheid is dit mijn laatste bank, waar ik ipv plezier al een jaar erfenis aan beleef.
Jammer dat zo’n groot bedrijf zijn klanten gewoon afpoeieren met zelf bedachte marges.
Gewenste Oplossing:
Ik zou het liefst willen dat ze de bank terug nemen omdat zij zelf zeggen het niet te kunnen herstellen. Of een redelijke schade vergoeding van minimaal 500 euro voor alle ellende en stress die ik er al ruim 1 jaar van heb ondervonden .


