Klacht: Producten uit assortiment

Astrid Maria op 21 januari 2024 over Honig in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Honig
Status Open
Datum 21 januari 2024

Een consument uit haar onvrede over het feit dat de kruidenpasta voor macaroni en chili con carne uit het assortiment van Honig is gehaald. Ze geeft aan de droge kruiden niet lekker te vinden en mist de smaak van de kruidenpasta, die ze als een goed product beschouwt. Daarnaast verwijst ze naar eerdere ervaringen met andere producten die ook uit de handel zijn genomen.

Mijn Klacht:

Goedenavond ik vind het heel vervelend dat de kruidenpasta voor macaroni en chili con carne enz uit het assortiment zijn. Ik vind de droge kruiden niet fijn en ook qua smaak niet zo lekker kan ze ook nergens meer vinden zo een goed en lekker product en nu uit de handel heel vervelend jaren geleden ook al de lekkere warme sausen en dan de stroganof vind het heel jammer. Dus als er nog ergens een voorraadje is hou ik me aanbevolen mvg Astrid Pieper

Gewenste Oplossing:

Als er nog iets van deze producten te vinden zijn

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door Astrid Maria
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM