Klacht: problemen met het lezen van mijn E boek

herb ik niet op 16 augustus 2019 over Kobo Books in de categorie Boeken, Internetshops - Boeken en tijdschriften

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kobo Books
Categorie Boeken
Status Open
Datum 16 augustus 2019

Een gebruiker van Kobo Books ondervindt problemen met zijn Kobo Glo e-reader, die na het opladen geen toegang meer biedt tot zijn boeken. Bij het openen van een boek verschijnt alleen een leeg scherm, zowel bij het voortzetten van een eerder gelezen boek als bij het selecteren van nieuwe titels. De gebruiker vraagt om hulp bij het oplossen van dit probleem.

Mijn Klacht:

Goedemiddag ,het is in feite geen klacht maasr een probleem.met mijn E reader.Ik heb deze gisteren opgerladen en daarna normaal gelezen.
Sinds vanmorgen kom ik echter niet meer bij mijn boeken.In het boek waarin ik bezig ben krijg ik alleen maar een leeg scherm te zien,als ik verder wil gaan waar ik gebleven was.Ook als ik een nieuw boek aanklik(die wel zichtbaar zijn)is de volgende klik een leeg blad.Wat kan hier aan de hand zijn.Ik heb een KOBO GLO serienummer 613A482909645. Wat kan hier aan de hand zijn?Ik hoop dat u mij kint helpen

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als u voor mij een oplossing hebt

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kobo Books

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kobo Books nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door herb ik niet
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM