Klacht: Proassist Samsung galaxy s 2

ssss op 08 februari 2012 over Proassist in de categorie Verzekering - Zakelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Proassist
Status Open
Datum 8 februari 2012

Een klant van Proassist heeft zijn Samsung Galaxy S2 half december 2011 ter reparatie opgestuurd, maar heeft tot 8 februari 2012 nog steeds geen informatie over de status van zijn toestel. Na meerdere telefoontjes naar de klantenservice voelt de klant dat de medewerkers meer gericht zijn op het sussen van klachten dan op het bieden van oplossingen, en hij ervaart dat zij met ingestudeerde antwoorden reageren zonder concrete informatie te geven.

Mijn Klacht:

Mijn telefoon is half december opgehaald. Vandaag 08-02-2012 bel ik ze op voor de zoveelste keer dat mijn telefoon nog steeds niet is geleverd kan worden. Ik werd geinformeerd dat er niets bekend was. Als ik vraag hoe het kan dat ze dat niet weten, was het antwoord dat ze zelf ook aan het wachten waren. Nou daar moet ik het dan mee doen. In plaats van met een oplossing te komen heb ik echt het gevoel dat de medewerkers inmiddels gewend zijn om klachten aan te horen. Ze zijn meer gedreven klachten sussen dan het bieden van oplossingen. Ik heb nu al een paar keer met ze gebeld en ik hoor gewoon dat ze ingestudeerde antwoorden geven. Ze doen natuurlijk hun werk, maar het bedrijf moet echt iets aan de service doen, want de telefonisten staan ook met lege handen. Een toestel kan niet twee maanden later nog niet geleverd zijn, dat is bijzonder traag

Gewenste Oplossing:

Ik zou gewoon een Samsung galaxy s2 willen of het geld om een nieuwe samsung galaxy s2 te kopen in de eerste de beste winkel in Nederland

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM