Klacht: Nalaten van goede service verlenen

femkesneek op 02 april 2017 over Proassist in de categorie Verzekering - Zakelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Proassist
Status Open
Datum 2 april 2017

Na het aanbieden van haar telefoon ter reparatie eind november, heeft de dochter van de klager herhaaldelijk contact opgenomen met Pro Assist voor updates over de status van de reparatie. Ondanks haar verzoeken om informatie, vooral gezien haar aanstaande reis naar Amerika op 16 januari, ontving zij geen duidelijke antwoorden en werd haar leentoestel niet toegestaan om mee te nemen. Uiteindelijk bleek dat de telefoon vervangen moest worden, maar dit werd te laat gecommuniceerd.

Mijn Klacht:

Eind november heeft mijn dochter haar telefoon ter reparatie aangeboden en daarvoor in de plaats een ruiltoestel ontvangen. Diverse keren nadat de telefoon ter reparatie was aangeboden heeft mijn dochter telefonisch contact gehad met Pro Assist om te informeren wanneer haar telefoon gereed zou zijn. De schade bleek echter dermate ernstig dat de telefoon door een nieuwe vervangen moest worden. De reden waarom mijn dochter diverse keren informeerde naar de stand van zaken was omdat ze op 16 januari naar Amerika zou vertrekken. In de week voor vertrek heeft ze ook nog telefonisch contact gehad met Pro Assist, zelfs nog op de dag van vertrek (16 januari) zonder dat er enige duidelijkheid werd gegeven maar slechts de mededeling dat ze het leentoestel niet mee mocht nemen naar Amerika.

Pas op 6 februari hebben we bericht ontvangen dat het nieuwe toestel geleverd kon worden tegen omruiling van het leentoestel. Ik vind het enorm teleurstellend dat vaststelling van het niet kunnen repareren van een telefoon en vervolgens levering van een nieuw toestel ruim 2 maanden moet duren. Als ik vervolgens eerst telefonisch probeer tot een overeenkomst te komen en dit, zoals onderstaand op advies, via een mail doe en daar dan niet op wordt gereageerd maakt me dat wel boos. Ik ben dan ook van mening dat Pro Assist in gebreke is gebleven en tenminste een tegemoetkoming in de kosten is verschuldigd.

Inmiddels heb ik met mijn dochter afgesproken dat ze het leentoestel naar ons gaat sturen en dat wij vervolgens een afspraak maken waarop het leentoestel tegen het nieuwe toestel kan worden omgeruild.

Gewenste Oplossing:

Wanneer Pro Assist betaalt voor de verzendkosten van het sturen van het leentoestel vanuit Amerika naar Nederland. En een schadevergoeding voor het nalaten van het leveren van goede service.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Proassist

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Proassist nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM