Mijn Klacht:
Ik heb in 2011 een telefoonabonnement bij t-mobile genomen en kreeg daarbij ook een verzekering van ProAssist. Ik heb na heel veel moeite mijn verzekering stop laten zetten, en krijg nu in 2015 krijg ik van EDR incasso een factuur verhoogd met buitengerechtelijke kosten ad 40 euro voor een zogenaamd premie achterstand van 26.85 euro.
Uit beleefdheid heb ik gecorrespondeerd met EDR incasso ( De naam die ze gebruiken herken ik ook niet) en heb gezegd dat ik de schuld niet erken en dus ook niet kan betalen.
Ik word nu betiteld als wanbetaler en ook bedreigd met gerechtelijke stappen tegen mij.
Ik heb nooit eerder een brief van ProAssist over deze zogenaamde schuld ontvangen terwijl ze dat wel beweren. Als dat zo was; waarom heeft ProAssist geen herinnering en ook geen aanmaning gestuurd na dat ze geen reactie kregen?
Gewenste Oplossing:
ProAsist moet gewoon toegeven dat hun administratie niet klopt ( voor zover er geen opzet van ProAssist in het spel is) en dat ze dus geen recht hebben om mij een niet bestaande factuur te sturen. Ik wil ook met rust gelaten worden door EDR incasso met hun bedreigingen en beschuldigingen omdat ik nooit zaken met hun hebt gedaan.

