Klacht: Prijs aanduiding

nutbey19 op 06 februari 2018 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 6 februari 2018

Een klant heeft bij Jumbo in Den Haag twee zakjes Venco drop gekocht, die geprijsd waren op 1,38 euro, maar op de bon stond 1,65 euro. De klant wijst erop dat de lage prijs garantie niet van toepassing is zonder de bon, en uit kritiek op de rommelige staat van de schappen in de winkel na de verbouwing.

Mijn Klacht:

Bij jumbo stede in den haag twee zakjes venco drop gekocht stond geprijsd 1,38 euro. Kwam thuis keek de bon na stond 1,65 euro geprijsd. Nu begrijp ik dat je om de bon moet vragen. Dus de lage prijs garantie gaat ook niet op.
En zo is het een ook een rommeltje in de schappen. Toen jumbo na de verbouwing open ging was het een nette winkel.

Gewenste Oplossing:

Als de juiste prijzen aangeduid staan. En alles netjes in de schappen staat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer