Klacht: retour vibralux pro

han_solo op 15 mei 2013 over Postorder Groep Nederland in de categorie Teleshopping

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Postorder Groep Nederland has resolved this complaint
Klacht opgelost op 4 september 2013
Reactie van het bedrijf:

Uit onze administratie blijkt dat de klant inmiddels in Juli 2013 een nieuw pakket heeft ontvangen van de Vibralux Pro.

Categorie Teleshopping
Status Opgelost
Datum 15 mei 2013

Een klant heeft op 24 april 2013 een defecte "Vibralux Pro" teruggestuurd naar Postorder Groep Nederland, maar na twee weken was het pakket nog niet ontvangen. De klant kreeg te horen dat er bewijs van verzending nodig was, terwijl de Belgische post bevestigde dat het pakket was verzonden. De situatie leidde tot onduidelijkheid over de locatie van het pakket.

Mijn Klacht:

op 24/04/2013 zend ik een pakket met de belgische post terug.Dit pakket bevat een defecte “Vibralux Pro” welke nog onder garantie valt (ik had deze nog maar 3 dagen in bezit).Ik heb dit gestuurd naar “Postbus 1906 4801 BX Breda).
Na enkele 14dagen neem ik contact op met “postorder.nl)waar het toestel vandaan komt,maar dit was nog niet in hun bezit.Nu op 15/05/2013 is dit nog steeds het geval.Terug telefonisch contact maar daar vertellen ze mij dat ik een bewijs moet leveren dat dit pakket daar afgegeven is.Hoe geraak ik daar aan ?In Belgie zeggen ze dat het pakket vertrokken is uit Belgie en dan zit ik vast want nu weet ik niet waar het dan naar toe gestuurd is.De barcode van het pakket is CE340271438BE

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag weten waar dit pakket zich bevind ,vanuit belgie kan ik geen telefonisch contact hebben met de nederlands post want het zijn 0900-nummers
graag een antwoord aub

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postorder Groep Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Postorder Groep Nederland over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postorder Groep Nederland nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Postorder Groep Nederland in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Postorder Groep Nederland een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Postorder Groep Nederland

Heeft op 04 september 2013 om 12:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

Uit onze administratie blijkt dat de klant inmiddels in Juli 2013 een nieuw pakket heeft ontvangen van de Vibralux Pro.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM