Klacht: vasthouden van pakket bij afdeling inklaring

covers37 op 26 juli 2012 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf PostNL
Status Open
Datum 26 juli 2012

Een klant heeft een klacht ingediend over PostNL, omdat een express bestelling uit Amerika vastliep bij de douane. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice kreeg de klant te horen dat PostNL niets kon doen en dat het pakket mogelijk pas binnen 30 dagen geleverd zou worden. De klant uitte zijn onvrede over de communicatie en de afhandeling van de situatie.

Mijn Klacht:

Op 19 juli heb ik in amerika een onderdeel voor mijn auto besteld en op 26 juli 2012 om 10.30 u is mijn pakketje binnengekomen bij postnl. Dit is per express door mij besteld en betaald in amerika. Op 27 juli heb ik gebeld met de klantenservice van postnl en die zeiden mij dat het bij de douane lag en niets voor mij konden doen. Ik mocht blij zijn als ik het binnen 30 dagen in mijn bezit had. Postnl doet volgens mij zelf de inklaring dus waarom de douane de schuld geven? Vandaag 28 juli heb ik weer opnieuw gebeld en kreeg weer dezelfd beschuldiging aan het adres van de douane, ze niet konden zien dat het een expresse bestelling was, dat ik blij mocht zijn als ik het binnen 30 dagen in bezit had en dat ze verder niets voor mij konden doen. Postnl geef ik een cijfer 0
Met fedex heb ik heel andere ervaringen, daar komt de zending binnen 1 dag door de inklaring en krijg ik achteraf de eventuele rekening voor btw en inklaringskosten, dus het kan echt wel als de wil er is.

Gewenste Oplossing:

het onderdeel is niet op tijd gekomen dus een oplossing voor het niet op tijd bezorgen is er niet. Een vergoeding voor de extra gemaakte kosten en de nodige stress die ik gehad heb ad € 100 zou zeker op zijn plaats zijn.

Bericht van

13 jaren geleden - Het spijt ons dat wij bovenstaande reactie hebben aangetroffen op deze website. Wij nemen klachten zeer serieus en wij willen graag weten of wij iets voor u kunnen betekenen. Helaas kunnen we niet direct op alle klachten reageren. U kunt hiervoor het best contact met ons opnemen via Twitter @postnlwebcare. U kunt natuurlijk ook contact opnemen met onze klantenservice via www.postnl.nl/voorthuis/klantenservice/

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM