Klacht: Bezorger bezorgd niet!

Anoniem op 01 mei 2023 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 1 mei 2023
Reactie van het bedrijf:

Beste lezer, Bedankt voor uw bericht op Klacht.nl. Ik lees dat uw eerdere klachten helaas nog steeds niet voor verbetering hebben gezorgd. Sorry hiervoor, ik snap dat dit erg vervelend is. Zojuist hebben wij uw bericht telefonisch besproken. Ik heb uw...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf PostNL
Status Opgelost
Datum 1 mei 2023

Een klant van PostNL heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de bezorging van zijn pakket, waarbij de bezorger zonder aan te kloppen het pakket naar een afhaalpunt heeft gebracht. Ondanks eerdere klachten en telefonische gesprekken is er geen oplossing geboden, wat de klant frustreert en doet denken aan mogelijke discriminatie.

Mijn Klacht:

Geacht heer/ mevrouw,

Vorige week had ik al een klacht ingediend en elkaar 2 x aan de telefoon gehad, maar helaas is er niets opgelost. Vandaag is de bezorger weer zonder aan te kloppen met mijn pakket naar een postnl punt en ik mag het waarschijnlijk vrijdag weer ophalen.

Ref. Nr 1113291 oude klacht.

Ik begin nu te denken dat dit om discriminatie gaat! 3SMIDL100878481 is het track en trace code. Dit is denk ik klacht 10 onderhand.

Gewenste Oplossing:

Ik wil heel graag dat hij een andere route krijgt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar PostNL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door PostNL in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat PostNL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

PostNL

Heeft op 01 mei 2023 om 10:24 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste lezer,

Bedankt voor uw bericht op Klacht.nl. Ik lees dat uw eerdere klachten helaas nog steeds niet voor verbetering hebben gezorgd. Sorry hiervoor, ik snap dat dit erg vervelend is.

Zojuist hebben wij uw bericht telefonisch besproken. Ik heb uw klacht opgeslagen en uw verhaal doorgegeven aan de leidinggevende van de bezorger. Die gaat de situatie met de bezorger bespreken. Binnen uiterlijk vijf werkdagen neem ik opnieuw contact met u op voor een status update. Nogmaals mijn excuses voor het ongemak.

Gaat het een volgende keer opnieuw niet goed? Laat het ons dan gerust weten. Op postnl.nl/klantenservice vindt u onze contactopties en antwoorden op veelgestelde vragen.

Met vriendelijke groet,

PostNL Klantenservice

Anoniem

Heeft op 05 mei 2023 om 13:54 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Beste,

Wij zouden vandaag 2 pakketten bezorgd krijgen, maar u raad het al denk ik, het is alweer naar een postnl punt gebracht terwijl wij gewoon thuis zijn.

3SGGVQ130809156
3SDMDN019826088

Ik hoop zsm van u een reactie te mogen ontvangen.

Alle klachten die gemeld zijn door Anoniem
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM