verskrat
Klacht van ckw op 14 november 2014 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen
nergens is de site te vinden waar ik de code in kan tikken ??? Lees meer
Bij Postcode Loterij zijn 2 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.5/10. Dien een klacht in over Postcode Loterij. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
De Nationale Postcode Loterij, ook wel bekend als de Postcode Loterij is een loterij die prijzen verloot op basis van uw huisadres. Niet alleen speelt... Lees meer >
Postcode Loterij is een bedrijf actief in de categorie Loterijen. Op Klacht.nl zijn in totaal 6109 klachten gemeld over Postcode Loterij. Hiervan zijn er 79 opgelost (1%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Postcode Loterij delen.
De meest voorkomende klachten over Postcode Loterij gaan over: agenda, ontvangen, postcode, voordeelagenda, prijs. Op basis van de 6109 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Postcode Loterij is 1%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Postcode Loterij:
1. Neem eerst contact op met Postcode Loterij — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet u hierover informeren. Retourkosten mogen voor uw rekening zijn, maar de aankoopprijs moet binnen 14 dagen worden terugbetaald na retour.
Website: https://www.postcodeloterij.nl/
Klantenservice: https://www.postcodeloterij.nl/klantenservice
Twitter/X: @PostcodeLoterij
U kunt een klacht over Postcode Loterij indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Postcode Loterij. Bezoek ook de website van Postcode Loterij op www.postcodeloterij.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 6.109 klachten over Postcode Loterij ingediend, waarvan 2 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Loterijen, klachtmelden.
Van de klachten over Postcode Loterij wordt 2% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 130 van de 6.109 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Postcode Loterij gaan over Klantenservice problemen met Postcode Loterij. Bekijk alle Postcode Loterij klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Postcode Loterij is 088-020 1050. U kunt ook een klacht over Postcode Loterij indienen via Klacht.nl, waar Postcode Loterij actief klachten behandelt.
Postcode Loterij heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 1,5 op 10, gebaseerd op 2 beoordelingen.
Postcode Loterij reageert gemiddeld binnen 4 uur op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Postcode Loterij niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van ckw op 14 november 2014 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen
nergens is de site te vinden waar ik de code in kan tikken ??? Lees meer
Klacht van Sailing op 14 november 2014 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen
ik word niet doorgezet naar de site om een krat te bestellen Lees meer
Klacht van doortjeturk op 14 november 2014 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen
er zijn in oktober 2 loten afgeschreven i.p.v.1 hoe kan dat? Lees meer
Klacht van gidy1968 op 14 november 2014 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen
kan maar niet op de site komen om mijn code in te voeren voor een prijs De Verskrat. Lees meer
Klacht van Arif1sproet2 op 13 november 2014 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen
We spelen met 2 loten mee en hebben maar 1 verskrat ontvangen. Lees meer
Klacht van rbourgondien op 13 november 2014 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen
Een super spaarlamp die wel 25 jaar mee gaat Is nu al stuk Troep..!!!!!! Lees meer
Klacht van theyv op 11 november 2014 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen
probeer de bon te activeren lukt niet Lees meer
Klacht van Wilenkrijn op 11 november 2014 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen
Ik heb al verschillende keren mijn kaart geactiveerd voor een duurzame maaltijd ,helaas lukt het niet. mijn code is 6064362520081243445 de code word niet herkent. Ik hoop een berichtje terug te ontvangen. bvb dank. Lees meer
Klacht van ploffie op 10 november 2014 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen
goedendag,, ik heb een sixpack van tripel gekocht maar bij het openmaken blijkt er een kapot flesje ertussen te zitten. heb er een foto van en ook de kassabon. hoor graag van u. met vriendelijke groet, Anita Lees meer
Klacht van [email protected] op 09 november 2014 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen
Waarom gaan jullie alle deelnemers zo'n kaart sturen, wat moet dit niet kosten. Ik speel voor het goede doel en om te WINNEN " GELD" en niet voor de steeds gekkere prijzen ijs,koekjes, cd, dvd enz. enz., echt belachelijk en zonde... Lees meer