Mijn Klacht:
Zeer negatief over het bedrijf Podobrace
Als je een bestelling doet via een webshop doe dan eerst een goede research over dat bedrijf. Vaak gaat het goed maar helaas zitten er ook bedrijven tussen die niet klantvriendelijk zijn en vooral geen moer interesseren hoe hun klanten over hun denken. Als er dan een klacht binnen komt proberen ze dit op een snelle manier af te handelen om zo min mogelijk tijd er aan te besteden, tenminste als je geluk hebt dat ze dit doen. Want er bestaat helaas ook, de bedrijven niks meer van zichzelf laten horen en dan ben je gewoon simpelweg je geld kwijt.
Ook ik zit nu in zo’n situatie en ook dit bedrijf kent niet de vriendelijkheid naar hun klanten. Het gaat om het bedrijf Podobrace. Vanwege mijn rugklachten en omdat mijn oude bureaustoel op is, besluit een leerling van me, mij een bureaustoel cadeau te geven. Het duurde even voordat hij binnen kwam, want het bedrijf waar Podobrace hem bestelde was in Duitsland en wanneer de stoel einddijk is binnengekomen en met veel pijn in mijn rug, in elkaar heb gezet, blijkt de stoel spelling te hebben op de as en geloof me dat zit niet lekker.
Na een telefoon gesprek besluit dit bedrijf een tweede stoel te sturen en als hij binnen is en ik heb hem weer in elkaar gezet met veel pijn, blijkt deze stoel hetzelfde probleem te hebben, speling op de as.
Ze besluiten een derde stoel te sturen. Een andere model waarvan ik van te voren duidelijk had gevraagd naar de maten tussen de leuningen, Want met mijn gewicht en mijn dikte moet ik er wel tussen passen. Wanneer ik hem in elkaar heb gezet, weer met veel pijn, blijkt dat ik er amper tussen pas en dus wordt de stoel weer uit elkaar gehaald en terug in de doos gedaan.
Ik besluit de tweede stoel niet uit elkaar te halen, simpelweg omdat mijn rug dit niet toelaat. Ik neem weer contact op met Podobrace met de vraag of ik het adres mag hebben van dat Duits bedrijf, maar dat wilt het bedrijf Podobrace niet geven.
Dan besluit een medewerkster een belofte te doen en schrijft via de mail, dat ze een onderdeel heeft besteld, bij dat Duits bedrijf, waarmee ik de speling op de stoel kan herstellen. Helaas komt dit onderdeel, bij mij thuis, nooit aan.
Als de persoon, die mij de stoel cadeau heeft gegeven, het bedrijf Podobrace belt, krijgt ze simpelweg te horen dat het niet hun pakkie aan is dat het onderdeel niet is binnen gekomen. Ze hadden ook kunnen zeggen, sorry we gaan er meteen achter aan.
Vier maanden lang is het stil en ik hoor niks meer van het bedrijf Podobrace. Tot gisteren 11-11-2020. Niet met een oplossing maar een mail waar de volgende tekst in staat en ik citeer:
Goedemiddag meneer Bok,
Een tijd geleden hebben we een aantal keren telefonisch contact met u gehad over bureaustoelen die voor u niet naar wens zouden zijn. Wij hebben u toen 2 nieuwe extra stoelen verzonden om te vergelijk en kijken of deze wel beter waren. Helaas hebben wij deze nooit retour ontvangen. Graag zien wij deze stoelen dan ook weer retour. Wij kunnen hiervoor een afspraak maken bij Post NL om deze bij u op te laten halen. Wij wachten met belangstelling uw bericht af.
Met vriendelijke groet,
Hieruit blijkt weer dat ze niet uitkomen voor hun fouten die ze gemaakt hebben en voor de juiste oplossing. Nee, ze willen alleen maar hun twee stoelen terug.
Ik heb een mail gestuurd en ik citeer:
Jullie moeten je kapot schamen dat je zo omgaat met mij als klant. Daarom schrijf ik het volgende. Met genoeg mailtjes die ik allemaal heb bewaart kan ik aan tonen hoe jullie met mij zijn om gegaan. Ik besloten om het volgende te doen.
Ik zal wachten tot dat jullie je belofte zijn na gekomen en dat ik alsnog het onderdeel ga krijgen. Als ik die binnen heb zal ik hem monteren met pijn in mijn rug. Daarna krijgen jullie een mail van me met daarin of de stoel nu wel of niet gerepareerd is en of de spelling eraf is.
Daarna mogen jullie zelf, dus niet via post.nl de stoelen komen ophalen en let op ik haal ze niet van zolder af vanwege mijn rug, dus dat mag jezelf komen doen (Twee trappen). De tweede stoel staat naast me aan het bureau en is nog nooit door iemand gebruikt of van zijn plek af geweest.
Ik heb toen ook aangegeven dat er kleine beschadigen opzaten toen ik hem binnen kreeg.
Ik wil niet meer gebeld of gemaild worden door jullie en zal het afwachten of dit keer wel het onderdeel binnen gaat komen. Dan horen jullie weer van me. Maar als jullie zo met al jullie klanten omgaan, dan zeg ik één ding tegen jullie…. Schaam je diep.
Gewenste Oplossing:
Als het probleem is opgelost.

