Klacht: Waardeloos bedrijf!

NIKK op 29 april 2015 over plattetv.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
plattetv.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 29 april 2015

Een klant heeft een negatieve ervaring met plattetv.nl na het bestellen van een televisie die uitverkocht bleek te zijn. Na het accepteren van een duurder alternatief dat ook niet op voorraad was, kreeg de klant uiteindelijk de TV pas drie dagen later geleverd, samen met een ongeschikte beugel en ontbrekende onderdelen. De klant moest extra verzendkosten betalen om de beugel terug te sturen.

Mijn Klacht:

Het begint al dat we een TV bestellen en betalen, die uitverkocht blijkt te zijn. We krijgen een (duurder) alternatief aangeboden, die we nemen, maar ook uitverkocht blijkt te zijn. We bellen zelf naar een vestiging, en die verteld ons doodleuk, dat hij de TV nog in de winkel heeft staan.

We willen er een bijpassende beugel bij, de winkelmedewerker zegt er een te hebben, maar die is al wel opengemaakt. Geen probleem, we nemen hem, ook al moeten we de normale prijs betalen.

Uiteindelijk de volgende dag, komt de TV niet aan. Wij bellen met PlatteTV en er staat niets in het systeem. Uiteindelijk komt de TV 3 (!) dagen later aan. De beugel past helemaal niet op de TV en er missen allerlei onderdelen, dus hebben we een beugel moeten halen.

De beugel teruggestuurd, en 6,95 verzendkosten moeten betalen. Nu 3 dagen later, vraag ik aan ene Ivo van PlatteTV wanneer ik mijn geld terugkrijg, maar dat weet hij niet, en ontwijkt mijn vragen.

Wat een waardeloos bedrijf! Zo gaan ze het nooit winnen van de grote concurenten, sukkels.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld voor de beugel inclusief verzendkosten teruggestort krijg!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over plattetv.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar plattetv.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over plattetv.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)