Klacht: Pinautomaat gekocht, maar niet geleverd ook geen geld retour.

Dave-buddha op 28 juli 2021 over Gsm Repair XL in de categorie Internetshops - Mobiele telefoons

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Gsm Repair XL has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 28 juli 2021

Een klant heeft een pinautomaat besteld bij Gsm Repair XL, maar deze is nooit geleverd. Na herhaaldelijk contact en een annulering van de order heeft de klant geen terugbetaling ontvangen, ondanks het verstrijken van meer dan een maand. Er zijn ook twijfels over de echtheid van het keurmerk en het reviewsysteem van de website.

Mijn Klacht:

Pinautomaat besteld, met allerlei smoesjes werdt daze later verstuurd, daarna aangemeld bij DHL maar verder bleef het bij de aanmelding.
Na diversen malen contact is de order geannuleerd. Je zou denken dat je dan je geld terug krijgt maar ook dit is niet het geval. Nu ruim een maand verder en nog steeds geen geld retour.
Het blijkt dat ze een keurmerk gebruiken maar dat deze site helemaal niet is aangemeld.
Ook het reviewsysteem is niet correct.

Het lijkt mij oplichting.

Gewenste Oplossing:

Geld retour

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Gsm Repair XL over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Dave-buddha
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM