Klacht: Photo Story de luxe

Anton G op 04 januari 2024 over Magix in de categorie Software

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Magix
Categorie Software
Status Open
Datum 4 januari 2024

Een gebruiker van het montageprogramma PHOTO STORY deluxe van Magix ervaart problemen bij het maken van nieuwe montages, waarbij het programma direct vastloopt. Ondanks eerdere succesvolle montages in 2023, kan de gebruiker het programma nu niet meer afsluiten en vraagt zich af wat de oorzaak van deze storing is.

Mijn Klacht:

Ik heb het montageprogramma voor foto’s en video PHOTO STORY deluxe gekocht en er diverse montages naar tevredenheid mee gemaakt, nu wil ik weer een montage maken en loopt het programma direct in het begin al vast. Het loopt zo vast dat ik zelfs het programma niet eens stop kan zetten, wat is hiervan de oorzaak? ik heb in 2023 nog diverse montages gemaakt zonder problemen

Gewenste Oplossing:

Ik zou zeer tevreden zijn dat ik weer gewoon motages kan maken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Magix

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Magix nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Anton G
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM