Klacht: geen gratis filter na aankoop luchtreiniger

henkvantol op 07 oktober 2018 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
πŸ”„ In behandeling
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 7 oktober 2018

Een klant heeft op 25 juni een Philips luchtreiniger aangeschaft en verwachtte een gratis filter na 60 dagen. Bij navraag in oktober bleek dat de registratie voor het filter apart moest gebeuren, wat de klant niet had opgemerkt. Philips weigert daarom het gratis filter te verstrekken.

Mijn Klacht:

Op 25 juni jl. een Philips luchtreiniger gekocht voor 229,00 Euro. Na 60 dagen zou ik een gratis filter krijgen. In oktober contact opgenomen en toen bleek dat ik dit apparaat niet 1 x moest registreren maar 2x.
De eerste was de registratie voor de garantie e.d. en die tweede was voor het gratis filter. Die 2e zal zeker ergens vermeld hebben gestaan maar is aan mijn aandacht ontsnapt. Philips weigert om die reden mijn gratis filter.

Gewenste Oplossing:

Ik heb voor relatief veel geld de luchtreiniger gekocht en de ambtelijke opstelling van Philips pas volgens mij niet bij een moderne onderneming. Ik ben tevreden na ontvangst van het filter.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Philips

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM