Klacht: Harnas XS met naam luna

Christina Dewolf op 25 mei 2022 over Pets Cloud in de categorie Internetshops - Dieren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Pets Cloud
Status Open
Datum 25 mei 2022

Een klant van Pets Cloud heeft een klacht ingediend over het niet ontvangen van een harnas dat zij voor 29,99 euro heeft besteld. Ondanks meerdere e-mails, waarvan één bevestigde dat de bestelling op 14 mei was verzonden, heeft de klant geen verdere communicatie ontvangen en vraagt nu om uitleg of een terugbetaling.

Mijn Klacht:

Ik dien klacht in omdat ik mijn levering nog steeds niet heb ontvangen.heb deze onmiddellijk betaald 29.99 euro.reeds al verschillende mails gestuurd op eerst mail antwoord gehad op14mei reeds verstuurd was maar nu krijg ik geen antwoord meer op mijn mails..zo graag uitleg krijgen of zoniet geld terug storten

Gewenste Oplossing:

Of wel sturen ze mij het harnas terug op of geld terug

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Pets Cloud

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Pets Cloud nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Christina Dewolf
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM