Klacht: slechte service, slechte administratie,

blabla2016 op 18 februari 2016 over Petplan in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Petplan has resolved this complaint
Klacht opgelost op 19 februari 2016
Reactie van het bedrijf:

De eerder afgesloten aanvullende dekking staat na het eerste verzoek in 2014 van mevrouw niet meer op de polis en er wordt sindsdien ook geen premie meer in rekening gebracht voor deze dekking. De dekking is zoals mevrouw in 2014...

Bedrijf Petplan
Categorie Verzekering
Status Opgelost
Datum 18 februari 2016

Een klant van Petplan ervaart problemen met de administratie, omdat er onjuiste verzekeringsgegevens op de correspondentie staan, ondanks dat hij al twee jaar geen crematie- en sterilisatieverzekering meer heeft. Daarnaast is de telefonische bereikbaarheid van de klantenservice teleurstellend; de klant wordt vaak in de wacht gezet en de verbinding wordt verbroken zonder dat er hulp geboden wordt.

Mijn Klacht:

Op 18 feb. ontving ik de afrekening van de factuur die ik indiende. Op zich binnen redelijke termijn. Alleen staan er onder de afrekening weer de verkeerde verzekeringsgegevens. Ik heb al 2 jaar geen crematieverzekering en sterilisatieverzekering meer, maar deze staan nog steeds op alle correspondentie van Petplan. Telefonisch zijn ze niet bereikbaar, ik ben de volgende wachtende en na een tijd wachten wordt er gezegd er is niemand beschikbaar, de telefoonlijn wordt verbroken.

Gewenste Oplossing:

Het is mij nu helemaal niet duidelijk of ik nog steeds die sterilisatieverzkering en crematieverzekering heb. Als dit wel het geval is, is dit een duidelijke fout van Petplan. Ik heb de mail nog van2,5 jaar geleden toen ik deze opzij. Ik wil nu definitief weten wat mijn verzekering is en ik wil dat dit voortaan correct op de correspondentie vermeld wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Petplan over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Petplan in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Petplan een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Petplan

10 jaren geleden - Beste mevrouw Sipkens, Het spijt ons om te horen dat u gistermiddag niet te woord bent gestaan, op het moment dat u belde waren onze medewerkers allemaal in gesprek. De sterilisatie castratie dekking en de crematiedekking zijn, naar aanleiding van uw verzoek, beide in 2014 van uw polis afgehaald. De dekking staat niet meer op uw polis vermeld en u betaald hier ook al 2 jaar niet meer voor. Dit hebben wij per e-mail en telefonisch al meerdere keren aan u bevestigd. In het systeem waarin de claims worden afgehandeld, staat dit echter nog wel vermeld. Op deze manier kunnen wij zien welke dekking u heeft gehad en of de gedeclareerde kosten eventueel nog onder de dekking vallen. Een declaratie wordt namelijk altijd pas achteraf ingediend en anders zouden wij kosten af kunnen wijzen die wellicht wel voor vergoeding in aanmerking zouden kunnen komen omdat er een andere dekking was op het moment van de behandeling. Uw polis geeft aan welke dekking u heeft en waar u voor betaald. Op uw polis staat alleen het PLUS Pakket vermeld. Alleen op de uitkeringsspecificatie staan de eerdere afgesloten aanvullende verzekeringen vermeld. Met (dier)vriendelijke groet, Evelyne Goedebuurs

Petplan

Heeft op 19 februari 2016 om 09:45 geantwoord

Geboden Oplossing:

De eerder afgesloten aanvullende dekking staat na het eerste verzoek in 2014 van mevrouw niet meer op de polis en er wordt sindsdien ook geen premie meer in rekening gebracht voor deze dekking.

De dekking is zoals mevrouw in 2014 heeft aangegeven en staat correct vermeld op de polis.

Met (dier)vriendelijke groet,

Evelyne Goedebuurs
Petplan Nederland

blabla2016

Heeft op 19 februari 2016 om 15:13 geantwoord

De pakketten die je vroeger had, staan nog steeds op de uitkeringsspecificaties. Dit is onnodig en verwarrend. Dat deze gegevens ergens in de administratie staan, is prima, maar op deze manier word je onnodig op het verkeerde been gezet. Toen ik belde, was er 1 wachtende voor mij, toch werd (na enige tijd!) de verbinding verbroken, omdat \"alle medewerkers in gesprek waren\" . Dit blijft erg vreemd overkomen. Ik heb wel vaker heel lang in de wacht gestaan bij petplan, telefonisch zijn ze gewoon niet of moeilijk te benaderen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM