Klacht: €4,50 afgeschreven zonder toestemming naar pornnow

yoloyolo1122 op 27 december 2019 over payinfo in de categorie SMS Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
payinfo has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf payinfo
Categorie SMS Diensten
Status Open
Datum 27 december 2019

Een klant van Payinfo meldt dat er wekelijks €4,50 wordt afgeschreven voor een dienst van Pornnow, zonder dat hiervoor toestemming is gegeven. De klant verzoekt om onmiddellijke terugbetaling van het afgeschreven bedrag en om te stoppen met de sms-berichten.

Mijn Klacht:

Er wordt elke week 4,50 euro afgespreken terwijl ik daar nooit toestemming voor heb gegeven, vriendelijk verzoek al het geld meteen terug te storten en de sms’jes te laten stoppen.

Gewenste Oplossing:

Als de sms'jes stoppen en al het geld van pornnow is teruggestort

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over payinfo

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over payinfo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door yoloyolo1122
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM